Co umíme

A co všechno vlastně umíme? Zabýváme se realizací jak soukromých, tak i veřejných zahrad, na kterých si opravdu necháváme záležet. Při naší práci dbáme na každý detail a přesnost. Jde nám hlavně o to, abyste byli spokojení! V rámci našich služeb nabízíme také závoz a kompletaci veškerého materiálu pro architekty a zahradníky, kteří si nechtějí dělat těžkou hlavu se jeho sháněním a obrátí se na nás.  

 

Vše pro architekty a zahradníky 

V rámci našich služeb vám zahradníkům a architektům poskytneme veškerou kompletaci rostlinného materiálu, který doručíme až na místo realizace! Vy se tak nemusíte o nic starat a jen vyčkávat, až vám to přivezeme.  

Kvalitní rostlinné materiály vybíráme pouze osobně v jednotlivých školkách, a to velmi pečlivě! Záleží nám totiž na tom, abyste byli spokojení.   

Po dvou letech se nám také podařilo získat vlastní prostory, kde bychom rádi měli i vlastní pěstební školku, abychom vám mohli nabízet i vlastní rostlinný materiál.  

 

Soukromé zahrady 

Nabízíme i realizaci soukromých zahrad! Chceme totiž, aby vaše zahrada byla prodloužením vaší obytné části a užívali si ji tak plnými doušky.  

K tomu, abyste měli od nás vysněnou zahradu vás dělí už jen kousek – první konzultace, kterou samozřejmě poskytujeme zdarma. Více o tom, jak probíhá první konzultace v našich FAQ’s.  

 

Veřejná zeleň 

Veřejná zeleň se stala velkou součástí našich životů, stala se totiž místem, kam chodíme do parku na procházky, místem, kde si jdeme odpočinout, či třeba i sportovištěm.  

My jsme tu právě od toho, abychom městům a obcím pomohli tyto krásy vybudovat. Pomáháme již tak od úplného začátku až po samotnou realizaci veřejné zeleně. 

V rámci našich služeb poskytujeme i následnou péči, která je velmi důležitá. A to především ve veřejné zeleni, kde nápor, se kterým se každodenně setkává je mnohem intenzivnější, než je tomu v soukromých zahradách.  

Kromě samotné realizace nabízíme ale také například samotnou konzultaci s odborníky v oboru, dodání rostlinného materiálu, či odborné posudky ke grantovým projektům a technický dozor.  

FAQ

Na první konzultacurčitě nikam chodit nemusíte! To my vás navštívíme! A to buď na váš pozemeknebo na vaši zahradu. Probereme s vámi vaše představy a nápady o vaší vysněné zahradě… 

Ano, první konzultace je u nás vždy zdarma. 

Budeme velmi rádi, pokud si na naší první konzultaci připravíte již nějaké náčrty, fotografie nebo i seznamy oblíbených květin, které byste chtěli na své zahradě mít. Všechny tyto informace nám velmi pomůžou a lépe se tak budeme moci ponořit do vašich představ o vámi vysněné zahradě.  

Podle nás takováto zahrada bohužel neexistuje. Nicméně, vašzahradvytvoříme tak, aby odpovídala a souhlasila vašemu životnímu stylu, a to i s ohledem na údržbu. Nejvíce to ale samozřejmě záleží na výběru a množství rostlinstva, které je na údržbu buďto více, či méně náročnější.  

Pokud plánujete začít se založením zahrady, tak tu nesmíme zapomenout zmínit fakt, že je vždy dobré začít právě projektem, díky kterému si pak lépe vaši zahradu a celkový prostor představíte. 

Obecně ale platí, že pro rostliny a jejich výsadbu je ideálním obdobím buďto podzim, nebo jaro. Proto je dobré začít s již zmiňovaným projektem, co nejdřív, aby se vše stihlo do detailu naplánovat a připravit.