O Na luka

Jsme tým profesionálů, který se zahradničinou zabývá již přes dvacet let. Na luka byl a je náš jeden velký sen, který se neustále snažíme rozvíjet a budovat, a to již od roku 2018. Zabýváme se jak realizací soukromých, tak i veřejných zahrad. Žádný sebevětší projekt pro nás není překážkou, která by nám měla stála v cestě. Dbáme na ty nejmenší a nejpřesnější detaily, a to jak při vizualizaci návrhu, tak i při samotné realizaci vaší vysněné zahrady.  

Nabízíme veškerou kompletaci rostlinného materiálu, včetně jeho doručení na místo, kde chcete vysněnou proměnu uskutečnit.  

Naší vizí do budoucna určitě zůstává otevření našich vlastních pěstebních a prodejních prostor, kde bychom Vám také byli rádi k dispozici.  

A kdo se za Na luka vlastně skrývá?  

Našimi jednateli a zakladateli jsou Lukáš a Štěpánka Hájkovi, manželé, kteří se oboru zahradničení zabývají již od svého mládí a neustále se snaží učit a rozvíjet. Ke svým projektům přistupují s láskou, úctou a respektem, dodají tak vaší zahradě duši a jakýsi osobitý prvek, který jen tak nikde nenajdete. 

 Dalším důležitým aktérem v Na luka je náš zahradník Vladimír Hájek, brácha Lukáše. Rodinná firma, co na to říct… Vladimír se zabývá hlavně realizací zahrad a do všech projektů jde s obrovským zapálením!  

A posledním velmi důležitým členem naší Na luka rodiny je Miroslava Cimbůrková. Naše zahradnice a zahradní architektka, která vše navrhne, načrtne a zrealizuje tak, abyste byli maximálně spokojení a unešení krásou vaší zahrady. 

Lukáš Hájek

Štěpánka Hájková

Vladimír Hájek

Miroslava Cimbůrková