Údržba zeleně

Již při projektování zahrady je vhodné zvážit, jaká bude její údržba. Tak aby zahrada, kterou jste si vysnili a společně s realizační firmou vybudovali, zůstala stále krásná a v dobré kondici. U každé námi vyprojektované zahrady proto dostanete i plán péče.

Následná péče je pro zahradu klíčová, a je jen na vás, jestli ji zvládnete sami nebo budete potřebovat pomoc od někoho zkušenějšího. Pokud tuto část zvládáte sami a stala se vaší součástí života, při které si odpočinete, pak máte vyhráno. Ale pokud si nejste jisti jak na to, nebo si svůj čas na zahradě představuje spíše jako odpočinkový, pak je vhodné oslovit někoho, kdo má s údržbou zahrad zkušenosti.

Paušální služby

Našim zákazníkům nabízíme paušální službu, která v sobě zahrnuje 2 – 3 pracovníky na celý den, ruční stroje (sekačka, motorová pila, křovinořez aj.), dopravu, včetně odvozu bio odpadu do cca 1m3. Provádíme například řez stromů, úklid listí, výměnu půdy na pozemku a další služby.

Způsob údržby se odvíjí od ročního období a typu zahrady nebo od konkrétních požadavků zákazníka a s tím souvisí i návštěvnost na zahradě.

Jako se s věkem mění zahrada, tak se vyvíjí a upravuje i její údržba. Každá zahrada je jiná, potřebuje jinou péči, a my víme, jak ji zajistit.